پرزیدنت آکتور سینما ؛ مستندی که نگاه شما به اتفاقات دنیا را تغییر خواهد داد

ساخت وبلاگ
چکیده : یک هفته است که این برادر کوچک ما هر بار که من را می‌بیند می‌گوید: بالاخره دیدی یا نه؟ مستند «پرزیدنت... با عنوان : پرزیدنت آکتور سینما ؛ مستندی که نگاه شما به اتفاقات دنیا را تغییر خواهد داد بخوانید :

یک هفته است که این برادر کوچک ما هر بار که من را می‌بیند می‌گوید: بالاخره دیدی یا نه؟

مستند «پرزیدنت آکتور سینما» را می‌گوید که یک هفته پیش دید و من وقتی بعد از دیدن مستند او را دیدم، همینطور مات و مبهوت به من خیره شده بود!! دقیقاً حسی که من امروز بعد از دیدن این مستند تا چند دقیقه داشتم!!

https://img.aftab.cc/news/96/PresidentActorCinema.jpg

چقدر این مستند، زیبا و خلاقانه ساخته شده! اعتراف می‌کنم که بعد از دیدن این همه فیلم مستند خارجی، چنین مستندی با این نوع انتخاب تصویر و صداگذاری فوق‌العاده و سناریوی جذاب، ندیده بودم! (نقدهای کارگردانان مشهور هم گویای همین است)

از آن مستندهاست که فکر می‌کنم اگر انسان نبیند، به خودش و به وطنش نادانسته خیانت کرده است!

من واقعاً نمی‌دانستم چرا اتحاد جماهیر شوروی از هم پاشید و روسیه فعلی شکل گرفت!؟ من خیلی چیزهای دیگر را نمی‌دانستم و خدا را شکر که فیلم‌های مستند وجود دارند که انسان در چند دقیقه، گاهی هزاران جلد کتاب را مرور می‌کند.

به هر حال، توضیح اضافه نمی‌دهم. برای خرید این مستند فوق‌العاده با قیمتی واقعاً ناچیز، به سایت سینمامارکت مراجعه کنید: اینجا

(من با اینکه برادرم یک بار خریده بود و طبق قوانین مشکلی نیست که به من هم داد که ببینم اما مجدداً خرید کردم که مبلغ ناقابل آن‌را پرداخت کنم)

تجربه نشان می‌دهد که با توجه به اینکه آفتابگردان در جستجوها زیادی بالا قرار می‌گیرد، عوامل فیلم، این پست را پیدا خواهند کرد، بنابراین، می‌خواهم از صمیم قلب از سازندگان این فیلم از طرف خودم، آفتابگردان و آفتابگردانی‌ها کمال تشکر را داشته باشم. شما کسانی هستید که باید به جای بعضی‌ها مدال افتخار بگیرید. آفرین به شما. و راه شما زنده باد.

حقیقتش را بخواهید، من با دیدن وضع جامعه، مدتی هست که قطع امید کرده‌ام :(
آیا یک روز مردم ما چشم‌هایشان را روی داشته‌هایشان می‌بندند و به نداشته‌هایشان چشم می‌دوزند؟ آیا یک روز ما هم برای خوردن یک ساندویچ مک‌دونالد چند کیلومتر در صف می‌ایستیم؟ آیا یک روز آرمان جوانان ما برگزاری کنسرت‌های ... و برداشتن روسری‌هایشان خواهد شد؟ من خیلی نگرانم... مگر اینکه یک نهضتی راه بیفتد و قبل از اینکه کار از کار بگذرد و مغزهای مردم با ماهواره‌ها و مشروباتی که عقل را تخمیر می‌کند، از بین برود، امثال این مستندهای بیدارکننده ساخته شود و من و شما همت کنیم و در پخش آن در بین مردم نقش خود را ایفا کنیم...

موفق باشید؛
حمید رضا نیرومند


...
نویسنده : عباس بازدید : 11 تاريخ : پنجشنبه 22 تير 1396 ساعت: 7:03