ویندوز من بالا نمی آید، چه کار کنم؟ (ویدئوی دیگری از دوره MCITP: راهنمای گزینه‌های Advanced Boot Options)

ساخت وبلاگ
چکیده : یکی از سؤالاتی که از یک متخصص کامپیوتر (مثلاً در مورد من، از طرف دانشجوها و فامیل و کاربران سایت و..... با عنوان : ویندوز من بالا نمی آید، چه کار کنم؟ (ویدئوی دیگری از دوره MCITP: راهنمای گزینه‌های Advanced Boot Options) بخوانید :

یکی از سؤالاتی که از یک متخصص کامپیوتر (مثلاً در مورد من، از طرف دانشجوها و فامیل و کاربران سایت و...) خیلی پرسیده می‌شود این است که «ویندوز من بالا نمی‌آید! چه کار کنم؟»

شاید اگر از یک خدمات کامپیوتری ناشی این سؤال را بپرسید، سریعاً بگوید: «ویندوز را عوض کن، فایده ندارد!!» اما کسی که دوره MCITP را گذرانده باشد، احتمالاً راه‌های مختلفی را برای رفع مشکل طی می‌کند و بدون نیاز به نصب مجدد ویندوز، گاهی به راحتیِ دو سه کلیک، ویندوز را تعمیر می‌کند.

اگر می‌خواهید شما هم بدانید گزینه‌هایی که با زدن کلید F8 در حین بالا آمدن ویندوز مشاهده می‌شود (یعنی Advanced Boot Options) هر کدام برای چه کاری هستند، یکی دیگر از ویدئوهای دوره MCITP که همانطور که در مطلب «دوره ویدئویی MCITP با تدریس مهندس نیرومند» گفته بودم، یکی از لازم‌ترین و مفیدترین دوره‌های پیشرفته است را منتشر می‌کنیم.

https://img.aftab.cc/news/96/advanced-boot-options.png

در این ویدئوی ۴۰ دقیقه‌ای نکات مهمی گفته شده است که به‌ویژه به دانشجویان رشته کامپیوتر و متخصص‌های این رشته پیشنهاد می‌کنم حتماً دانلود و تماشا کنند.

برای دانلود ویدئوی آموزش Advanced Boot Options با حجم ۴۵ مگابایت اینجا کلیک کنید.

موفق باشید؛
حمید رضا نیرومند


ویندوز,بالا,نمی,آید،,کار,کنم؟,ویدئوی,دیگری,دوره,راهنمای,گزینههای,...
نویسنده : عباس بازدید : 12 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 16:30