Automatic Mouse Clicker ؛ ابزاری که به جای شما هر چند ثانیه یک بار جای دلخواهی کلیک می‌کند

ساخت وبلاگ
چکیده : امروز می‌خواستم روی تلفن یک سری عکس بریزم که به صورت اسلایدشو نشان دهد. هر عکسی که از کامپیوتر به تل... با عنوان : Automatic Mouse Clicker ؛ ابزاری که به جای شما هر چند ثانیه یک بار جای دلخواهی کلیک می‌کند بخوانید :

امروز می‌خواستم روی تلفن یک سری عکس بریزم که به صورت اسلایدشو نشان دهد. هر عکسی که از کامپیوتر به تلفن منتقل می‌شد، یک پنجره باز می‌شد و می‌خواست که تأیید کنی که این عکس منتقل شود یا خیر؟ حالا فکرش را کنید ۱۰۰ تا عکس می‌خواهید منتقل شود، هر کدام سه چهار ثانیه طول دارد که منتقل شود و هر بار یک پنجره باز شود و از تو بخواهد Accept را بزنی!

این نوع مشکلات گاهی پیش می‌آید. مثلاً در ویندوز XP اگر شما می‌خواستید یک سری فونت را نصب کنید و آن فونت قبلاً در پوشه Fonts می‌بود، برای هر فونت یک پنجره باز می‌شد و می‌پرسید Replace کنم؟ اما در نسخه‌های جدید ویندوز مایکروسافت یک تیک پایین این نوع پنجره‌ها گذاشته شبیه به این عبارت که Do this action for all و با زدن این تیک انتخاب شما برای همه انجام می‌شود.

یا مثلاً یک بار برای یک دفتر پستی می‌خواستیم یک کاری را انجام دهیم که باید هر چند ثانیه یک بار روی دکمه Yes در یک دیالوگ‌باکس در فتوشاپ کلیک می‌شد. ۲۰ هزار عکس بود! من یادم هست آن زمان یک وزنه گذاشتم روی Enter و رفتم و عصر که برگشتم کارها انجام شده بود!!!!

به هر حال، اگر لازم داشتید که هر چند ثانیه یک بار روی نقطه خاصی از صفحه در ویندوز کلیک شود، امروز یک برنامه بسیار ساده و کارا برای این کار پیدا کردم به نام:

 Automatic Mouse Clicker with Random & Fixed Location and Delay Interval

https://img.aftab.cc/news/96/Automatic_Mouse_Clicker.png

از آن برنامه‌های کوچک اما کامل است! ای برنامه‌ها در اصطلاح یک Simulator (شبیه‌ساز) هستند.

راهنمای سریع:

۱- برنامه را از اینجا دانلود و نصب کنید.

۲- طبق تصویر بالا گزینه ۱ و ۲ را انتخاب کنید.

۳- در بخش ۳ انتخاب کنید که هر چند ثانیه یا میلی‌ثانیه یا دقیقه یک بار کلیک شود.

۴- در بخش ۴ کلیک کنید و کلیدهای shift+F5 را بزنید.

۵- روی Assign کلیک کنید.

۶- روی دکمه Hide to System Tray کلیک کنید.

۷- حالا شرایطی که باید تکرار شود را پیش بیاورید و سپس کلیدهای shift+F5 را بزنید تا برنامه آماده‌ی تقلید شود، سپس جایی که باید کلیک شود یک بار کلیک کنید. همین!

از این لحظه به بعد، برنامه هر چند ثانیه یک بار روی آن نقطه کلیک خواهد کرد!

موفق باشید؛
حمید رضا نیرومند


ابزاری,ثانیه,دلخواهی,میکند,...
نویسنده : عباس بازدید : 23 تاريخ : جمعه 17 شهريور 1396 ساعت: 10:35