My Heritage ؛ نرم‌افزار و سایتی برای ثبت شجره‌نامه خانوادگی

ساخت وبلاگ
چکیده : چند روز پیش یکی از همشهری‌های بسیار فعال برای, صحبت در مورد طراحی یک نرم‌افزار ثبت شجره‌نامه آمده ب... با عنوان : My Heritage ؛ نرم‌افزار و سایتی برای ثبت شجره‌نامه خانوادگی بخوانید :

چند روز پیش یکی از همشهری‌های بسیار فعال برای, صحبت در مورد طراحی یک نرم‌افزار ثبت شجره‌نامه آمده بود. او روی لپ‌تاپش نرم‌افزاری نشان داد و اینکه شجره‌نامه خودشان که سید بودند را تا امامان و حتی بالاتر ثبت کرده است.

هم نرم‌افزار بسیار جالب بود و هم کاری که ایشان انجام داده بودند! اینکه با کلیک‌های متوالی، بتوانی تا صدها سال به عقب برگردی و ببینی تو از چه خانواده‌هایی نشأت گرفته‌ای، خیلی لذت‌بخش است. (به خصوص اینکه ایشان در شجره خود افراد مشهوری را داشتند و در مورد آن‌ها توضیحات مفصلی را از کتاب‌ها و... جمع‌آوری کرده بودند؛ آن هم طی ۲۰ سال تلاش!)

به هر حال، گفتم به شما هم آن نرم‌افزار را معرفی کنم، نرم‌افزار بسیار جالبی است و حتی به زبان فارسی هم ترجمه شده و حتی نسخه آنلاین هم دارد:

https://img.aftab.cc/news/97/my_heritage.jpg

برای دانلود این نرم‌افزار جالب و بسیار کامل، به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://www.myheritage.com/family-tree-builder?lang=FA

و همان جا در سایت هم می‌توانید ثبت‌نام کنید و شروع به ساخت آنلاین Family Tree خود کنید...

پیشنهاد می‌کنم کنجکاو شوید و سعی کنید تا جایی که می‌توانید درخت خانوادگی, خود را کامل کنید؛ احتمالاً در آینده‌های دور خیلی مفید واقع بشود.

موفق باشید؛
حمید رضا نیرومند


...
نویسنده : عباس بازدید : 2 تاريخ : شنبه 24 آذر 1397 ساعت: 11:18